Profesjonalne Systemy Opieki Telemedycznej
Szkolenia
Stacja monitorowania i uzdatniania powietrza - Acuni Nikuma
Kompleksowa Obsługa Inwestycji
Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

katalog apisilver cyfrowe-1

katalog apisilver cyfrowe-2

 

 apisilver fot 1

ApiSilver REGENERATING 15ml

Wskazania: do użytku bezpośrednio na rany i inne uszkodzenia skóry (podrażnienia, otarcia, oparzenia, po zabiegach chirurgicznych, dermatologicznych, kosmetycznych)

Specjalistyczny preparat o bogatej konsystencji, wspomagający naturalne procesy regenera­cyjne. Jedyne na rynku połączenie ekstraktu z propolisu o działaniu przeciwzapalnym, łago­dzącym i przeciwbólowym oraz kompleksów srebra uniemożliwiających rozwój patogenów chorobotwórczych w ranie, przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej obojętności w stosun­ku do komórek ciała człowieka.

59,-

brutto

 apisilver fot 2

ApiSilver ACNE 5ml

Wskazania: Skóra trądzikowa, stany zapalne o podłożu bakteryjnym, skóra łojotokowa.

Opatentowana formuła preparatu działa łagodząco na zmiany trądzikowe i inne stany zapal­ne o podłożu bakteryjnym. Dzięki wyjątkowemu połączeniu składników aktywnych - środek szybko usuwa przyczyny niedoskonałości, nie naruszając naturalnej warstwy hydrolipidowej skóry.

32,-

brutto

 apisilver fot 3

ApiSilver VIR 3ml

Wskazania: Stany zapalne skóry o podłożu wirusowym, profilaktyka zakażeń bakteryj­nych.

Preparat na zmiany skórne spowodowane zakażeniem wirusem opryszczki HSV1 i HSV2 (Herpes Simplex Virus). Substancje zawarte w składzie produktu w krótkim czasie zwalcza­ją skutki namnażania wirusa, wspomagają naturalne procesy regeneracyjne i zabezpieczają przed rozwojem kolejnej infekcji.

30,-

brutto

 apisilver fot 4

ApiSilver NAILS 5ml

Wskazania: Uszkodzenia paznokci i skóry wokół nich na skutek zranień, pęknięć, roz­woju patogenów, wysuszenia, oparzeń, odmrożeń.

Unikalne połączenie komponentów łagodzących zmiany, spowodowane uszkodzeniem płyt­ki paznokciowej oraz rogowaceniem naskórka i skóry wokół paznokci. Preparat wspomaga również procesy regeneracyjne uszkodzeń na paznokciach powstałych wskutek działania mi­kroflory bakteryjnej i grzybiczej. Dzięki oryginalnej formule sprawia, że płytka paznokciowa odzyskuje właściwą strukturę.

32,-

brutto

 apisilver fot 5

ApiSilver NailsTE Silver 5ml

Wskazania: Infekcje w obrębie płytki paznokcia, profilaktyka zakażeń paznokci.

Preparat o właściwościach grzybobójczych, stworzony z myślą o zdrowych paznokciach. NailsTe SILVER jest środkiem, który zwalcza grzyby i jest przeznaczony do antyseptyki oraz pielęgnacji płytki paznokciowej
w obrębie paznokci dłoni i stóp. Zwalcza mikroorganizmy obecne na powierzchni oraz w warstwie rogowej płytki paznokciowej. Preparat zawiera alkohole: etylowy i izopropylowy - aktywne mikrobiologicznie składniki, które odznacza­ją się doskonałymi właściwościami dezynfekującymi, zapewniając wysoką efektywność preparatu dzięki oddziaływaniu synergicznemu względem siebie. Alkohole usuwają także lipidy z płytki paznokciowej mogące stanowić pożywkę dla mikroorganizmów obecnych na warstwie rogowej. Wymywają złuszczoną warstwę rogową oraz usuwają resztki naskórka. Preparat zawiera także wkład z materiału srebrowego, który wspomaga alkohole w zwal­czaniu patogenów chorobotwórczych.

39,-

brutto

 apisilver fot 6

ApiSilver FEET 15ml

Wskazania: Uszkodzenia skóry stóp na skutek zranień, wysuszeń, oparzeń, odmrożeń, uzupełnia linię produktów przeznaczonych do paznokci.

Specjalistyczny kosmetyk łagodzący zmiany spowodowane rogowaceniem naskórka oraz stany zapalne o podłożu bakteryjnym i grzybiczym na stopach. Dzięki specjalnie opraco­wanej formule sprawia, że skóra stóp odzyskuje właściwą strukturę. Ponad to mikrośro­dowisko uzyskane w czasie stosowania preparatu skutecznie zabezpiecza skórę przed kolejnymi infekcjami.

95,-

brutto

 apisilver fot 7

ApiSilver SHOES-TE 50ml

Wskazania: do stosowania wewnątrz obuwia i na innych powierzchniach mających kontakt ze stopą (np. waga łazienkowa).

Preparat o właściwościach grzybobójczych, do dezynfekcji miejsc pozostających w kon­takcie ze stopą. Skutecznie likwiduje grzyby w obuwiu oraz bakterie odpowiedzialne za przykry zapach potu.

Zawiera drobiny srebra, co znacznie wydłuża działanie preparatu i zabezpiecza wnętrze butów przed rozwojem grzybów.

36,-

brutto

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO 6-9 września 2016r.

MSPO-178

Serdecznie zapraszamy na stoisko HSB Spółka z o.o. numer D44 podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się w dniach 6-9 września 2016r.

Serwisy społecznościowe

art 2Możesz przyłączyć się się do naszych serwisów społecznościowych. Zobacz najnowsze informacje i wiadomości o naszej firmie. Serdecznie zapraszamy.

fb linkedin rss tweet vimeo yt

Newsletter

Aby się zarejestrować, należy wypełnić poniższe pola:

Dziękujemy za rejestracje. Teraz zawsze dowiesz się najwięcej i najszybciej o najważniejszych wydarzeniach na stronie.