Profesjonalne Systemy Opieki Telemedycznej
Szkolenia
Stacja monitorowania i uzdatniania powietrza - Acuni Nikuma
Kompleksowa Obsługa Inwestycji
Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

Jak przygotować się do badania

Opis badania

Badanie zostanie przeprowadzone w szkole przez osoby upoważnione przez HSB Polska Spółka z o.o oraz przy udziale pielęgniarki/higienistki szkolnej lub nauczyciela/wychowawcy.

Wynik badania zostanie przekazany za pośrednictwem szkoły prawnemu lub faktycznemu opiekunowi dziecka.

Badanie odbywa się w sposób bezbolesny, bezdotykowy i nieinwazyjny, wykonywane jest przy zastosowaniu najnowszych technologii (tzw. podczerwieni).

Jak przygotować dziecko do badania urządzeniem „Sensor Hipokratesa”?

Dziecko powinno być ubrane jedynie bieliznę lub przylegającą do ciała podkoszulkę i jasne leginsy co zapewni dobrą widoczność postawy dziecka. Jest to jedyny wymóg do uzyskania prawidłowego wyniku badania.
Aby uniknąć sytuacji wywołanych lękiem przed badaniem, należy wcześniej zapewnić dziecko, że badanie jest bezbolesne, bardzo krótkie i przypomina wykonanie zdjęcia aparatem fotograficznym.

Cena usługi obejmuje: przyjazd pracowników na miejsce badania wraz z urządzeniem służącym do diagnozy, badanie dziecka urządzeniem „ Sensor Hipokratesa” przez pracownika posiadającego certyfikat z zakresu obsługi urządzenia, konsultacje specjalistyczną, wydruk wyniku badania  i dostarczenie go  do placówki, w której wykonywano badanie.

Cena badania: 30 zł za osobę.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO 6-9 września 2016r.

MSPO-178

Serdecznie zapraszamy na stoisko HSB Spółka z o.o. numer D44 podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się w dniach 6-9 września 2016r.

Serwisy społecznościowe

art 2Możesz przyłączyć się się do naszych serwisów społecznościowych. Zobacz najnowsze informacje i wiadomości o naszej firmie. Serdecznie zapraszamy.

fb linkedin rss tweet vimeo yt

Newsletter

Aby się zarejestrować, należy wypełnić poniższe pola:

Dziękujemy za rejestracje. Teraz zawsze dowiesz się najwięcej i najszybciej o najważniejszych wydarzeniach na stronie.